SIKÇA SORULAN SORULAR

Kitap içeriği kaç sayfadır?

Sevgililer kitabı 120-130 sayfadan oluşmaktadır.

120-130 sayfalık bir kitabı vermiş olduğum bilgiler dahilinde nasıl oluşturuyorsunuz?

Bizlere vermiş olduğunuz bilgiler dahilinde hissettiğiniz ancak kimi zaman ifade edemediğiniz duygularınızı alanında uzman editörlerimiz tarafından kaleme alınarak kitap halinde hizmetinize sunuyoruz. Kitabınızın içerisinde hayatınıza anlam katan insana sizin için ne kadar değerli olduğunu, onu ne kadar çok sevdiğinizi, ona beslediğiniz en özel hislerinizi kısacası onun sizin hayatınızdaki önemini ifade eden yazılarımız yer almaktadır. Sizin hikâyenizde yer almayan, sizi yansıtmayan herhangi bir bilgi kitapta yer almamaktadır.

Ne tür kitaplar hazırlıyorsunuz?

Sitemizde sevgililere, nişanlılara, evlilere, ayrı çiftlere ve platonik aşıklara özel kitap hazırlanmaktadır. Ayrıca kişisel yazılarınızı, şiirlerinizi veya günlüklerinizi özenle düzenleyip kitap olarak hizmetinize sunmaktayız. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle telefonla veya mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bilgilerimin Gizliliği Nasıl Sağlanmaktadır?

Bizlere vermiş olduğunuz bilgiler kitabınızın tesliminden 10 gün sonra sistemimiz tarafından otomatik olarak silinmektedir. Bu bilgiler kullanılamaz, saklanamaz ve üçüncü kişiler tarafından hiçbir şekilde paylaşılamaz.

Bekletme Süreci Neden 10 Gün?

Talep etmeniz halinde kitabınızın bir kopyasını daha edinebilmeniz ve sizlere yeniden hizmet verebilmek amacıyla bilgileriniz 10 gün sistemimizde kayıtlı kalmaktadır. 10. Günden sonra sistemimiz tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Kitap üzerinde firmanıza ait reklam amaçlı herhangi bir bilgi ve ya logo bulunuyor mu?

Hayır. Kitaplarımız kişiye özel olup firmamıza ait herhangi bir reklam veya logo içermemektedir.

Teslimat Süreci?

Siparişinizi eksiksiz olarak tamamladığınız tarih itibariyle 3-4 iş günü içerisinde kitabınız Yurtiçi Kargoya teslim edilmektedir. Kargo tesliminden sonra size vereceğimiz takip numarasıyla siparişinizin teslimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Siparişimi Nereden Teslim Alabilirim?

Siparişlerinizi form üzerinde belirtmiş olduğunuz adresten veya istediğiniz herhangi bir kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Verdiğim Siparişe Ek Bir Ücret Ödeyecek Miyim?

Hayır ürün fiyatı 149,90 TL olup fiyatlarımıza KDV dahildir. Güvenliğiniz açısından kitabınız elinize ulaştıktan sonra ödemenizi kapıda nakit olarak gerçekleştiriyorsunuz.